Napsal Lenka Horsinková

Dva dny od sebe vzdálené necelých 14 dní....... zakončení sezóny bez rodičů na grilu  i s rodiči bez grilu , zato s pořádným drilem, pod vedením pana trenéra.

První varianta na grilu bez rodičů se uskutečnila 3.6.2023 na zahradě našich úžasných a věrných fanoušků....rodiny Gamrotových.

Na úvod jsme s panem trenérem dostali nádherný dárek v podobě triček s věnováním a podpisy našich hráček. Toto překvapení nás strašně moc potěšilo embarassed A potěšili jsme i my naše děvčata, které dostaly medaile. Byli jsme sice na 5.místě v moravskoslezské lize, ale ten pokrok, který holky od začátku sezóny udělaly si zasloužil odměnu.

Den dále pokračoval a my si hodovali neskutečným množstvím grilovaného masa a párečků, a děvčata trhaly rekord v počtu slízaných nanuků. Co se týkalo zábavy, tak jednoznačně vyhrála TORTILOVÁ VÝZVA formou mokrých papírových tácků. Holky se bavily parádně a ve chvíli, kdy se přidal také pan trenér, řada na tuto výzvu s ním nebrala konce laughing

Bouchalo se také šampaňské , protože to k ukončení prostě patří. Byla to skvělá sobota s úžasnými lidmi kiss

Druhá varianta s rodiči bez grilu, byla ve znamení sportu dne 14.6.2023.

Rodiče si vyzkoušeli malou část kondičního tréninku, po ktérém následovala házená rodiče versus hráčky.

Fakt je ten, že rodiče se střídali poměrně často, protože fyzická výdrž mezi námi a děvčaty se nedá srovnat, holky jsou totiž skvěle vytrénované, a proto jsme se s nimi pěkně zapotili. 

Během celého tréninku bylo k dispozici malé občerstvení, které si pro nás připravil samotný pan trenér, ale také některá děvčata i rodiče. 

Rozloučení bylo plné zábavy a již teď se moc těšíme na další sezónu 23/24 embarassed