Napsal Lenka Horsinková

Nastal den D, den s datumem 28.5.2023...neděle 8:15h. Právě v tuto dobu jsme se začali scházet před halou HCB Karviná, abychom si naposled zahráli naší moravskoslezskou ligu v této sezóně a přivítali poprvé za sezónu na domácí půdě Třinec...ten Třinec, se kterým jsme 2x prohráli. Nastoupit do hry s týmem o které víte, že je silný je vždy těžké a nebylo tomu jinak ani dnes. Holky, se ale nádherně před samotnou hrou uvolnily a na zakončení sezóny si pro nás a naše fanoušky připravily taneček, konkrétně TANEC PRINCEZEN :-)

Samotný začátek hry a první vstřelená branka byla v 1:29 naší velmi talentovanou hráčkou Terezou Gilovou, ta odstartovala naše vedení a i když ve 3 minutě Třinec vyrovnal, tak my jsme za 59 sekund odpověděli brankou, která už Třinec nepustila dopředu a po celou hru jsme vedli. Bylo to chvílemi drama...technické chyby, zahozené míče, nervy na pochodu. Ale to vše holky ustály a za neuvěřitelné podpory našich fanoušků se dočkaly chvíle, kdy Třinec porazily 22:17.

Byl to výbuch emocí, slzy štěstí a dojetí nad touto výhrou a zároveň posledním zápasem v sezóně. Děvčata výhru oslavily naplno. Od naší osobní zdravotní sestry Markéty Szczygielové dostaly 2 láhve kvalitního DĚTSKÉHO NEALKO sektu a totálně a kompletně se v něm vykoupaly. A neminulo to ani nás trenéry :-)

A i když jsme nakonec skončili v tabulce na 5.místě, tak nám to vůbec nevadí. Důležité je, že holky stoupaly a z 10-ti odehraných zápasů v jarní sezóně jsme 7 VYHRÁLI :-) 

Straně moc děkujeme za tuhle naši první sezónu v roli trenérů, která byla plná nadšení, zklamání, slz, proher a výher. Dalo by se říct, že všeho co k tomu patří.

Z celého srdce přejeme holkám, které přestupují do starších žaček, spousta úspěchů, jak v soukromém, tak házenkářském životě. A strašně moc jim děkujeme za dnešní zpětnou vazbu a jejich nádherné zprávy. Moc si toho vážíme.

A děvčatům, které zůstávají v mladších žačkách přejeme pevné nervy s námi trenéry v další sezóně :-)) A taktéž děkujeme za dojemné zprávy :-) Jste skvělé :-)

Manželé Horsinkovi