Napsal Lenka Horsinková

Dnes naše hráčky zahájily jarní sezonu 2023, která se nám docela dobře povedla. První hra proti TJ Sokol Poruba byla skvělá, holky to rozjely od prvních minut, a celou dobu si držely vedení. I když to bylo celkem těsné, nakonec si holky obhájily vítězství 19:16.

Druhá hra proti HC Nový Jičín, byla od začátku těžká a to už z toho důvodu, že si HC Nový Jičín do svého týmu přibral  kluky, i když mají svůj chlapecký tým mladších žáků. A to se odrazilo i na statistice vstřelených branek, kde tito dva kluci vstřelili celkem 18branek. Je smutné, že se toto děje, protože jak všichni víme, fyzická síla kluků v tomto věku, je jinde, než ta dívčí. Pro nás a náš tým naše děvčata vyhrála . A koncový stav 21:24 pro Nový Jičín ,není dle nás výherní. 

Na závěr chceme strašně moc poděkovat našim úžasným fanouškům , kteří vytvořili, neskutečnou atmosféru.

MOC DĚKUJEME kiss