Žákovská liga

Napsal Radim Přikryl

Dne 12.1.2018 jsme se staršími žačkami Sokolu odjeli na 2. kolo žákovské ligy do Plzně,kde jsme 13.1.2018 nastoupili k 4 utkáním za soupeře jsme měli domácí DHC Plzeň, které jsme podlehli o 6 branek.

V tomto dost smolném utkání jsme inkasovali 8 branek z rychlých protiútoků nastřelili jsme 5 tyček a neproměněná sedmička v druhém utkání jsme narazili na Bohunice po velmi vyrovnaném utkání jsme vyhráli o 1 gól, který Terka Kokyová dala po konci hrací doby z volného hodu.

Ve třetím utkání jsme změřili síly s Jindřichovým Hradcem celé utkání jsme dotahovali výsledek 5 minut před koncem se nám podařilo otočit v náš prospěch,ale tento výsledek jsme neudrželi a nakonec utkání skončilo spravedlivou remízou.

 

V posledním utkání jsme narazili na děvčata z Písku v tomto utkání nám utekl začátek utkání, ale i přes snahu děvčat bylo nad naše síly otočit toto utkání v náš prospěch a tomuto soupeři jsme podlehli. Celkově děvčata odvedla solidní výkon i přes drobné šrámy bojovali a neudělali na této republikové úrovni ostudu ani klubu ani Moravskoslezskému kraji.

Kategorie: