Napsal Jarmila Gamrotová

DUEL ZÁPASŮ DEVÁTÉHO KOLA

Sokol Karviná – TJ TŽ Třinec                                                                                                                                                                                                      Termín: 21.04.2024 – Hala Třinec Tyršova

První z duelu nedělního utkání jarní soutěže se potkaly týmy Sokol Karviná a TJ TŽ Třinec ve sportovní hale Třinec Tyršova.

Nedělní sychravé dopoledne jarní ligy mělo patrně velký vliv na průběh prvního poločasu úvodního utkání. To bylo zahájeno doslova ospalým průběhem a samozřejmě i výkonem obou týmů, kde se Sokolkám podařilo vsítit jen 6 branek do sítě soupeře. Celý první poločas a stejně tak i jeho skóre pak hovoří za vše.

V první polovině utkání bylo k vidění pouhých 10 gólů.

Druhá půle pak byla o něco lepší ze strany Sokolek, kdy se konečně děvčata začala prosazovat a postupně si tak vybudovávala patřičný náskok. Od sedmé minuty své vedení navyšovala a dalo se očekávat, že zápas udrží. Aby toho ale nebylo málo, při špatném doskoku se nám zranila hráčka a musela ze zápasu odstoupit. Dohrávka se tak nesla v oslabení, nicméně i tak to děvčata zvládla a utkání nakonec vyhrála rozdílem šesti branek.

Ve druhé polovině utkání bylo k vidění 12 gólů.

Celkové skóre tohoto zápasu tak skončilo 14:8 ve prospěch Sokolek.

Sokol Karviná – Házená Paskov                                                                                                                                                                                                 Termín: 21.04.2024 – Hala Třinec Tyršova

Závěrečný duel nedělního utkání jarní soutěže se potkaly týmy Sokol Karviná a Házená Paskov ve sportovní hale Třinec Tyršova.

Zahájení první půle se neslo ve vyrovnaném tempu obou týmů. Góly padali do obou sítí a bylo zřejmé, že tato bitva bude ještě zajímavá. To také stvrzoval výsledek první půle, kde se děvčatům podařilo odskočit o tři branky a poločas tak uzavřeli ve skóre 10:7.

V první polovině utkání bylo k vidění 17 gólů.

Druhá půle začala skoro stejnou střeleckou vyrovnaností, oba týmy se značně trápily a ještě v 19. minutě se hrálo za zcela vyrovnaného skóre. To musela samozřejmě děvčata udržet a snažit se skóre obrátit. Poslední minuta tedy rozhodla, děvčata soupeře nakonec 2 mi po sobě jdoucími brankami přehrála a zápas tak vyhrála.

Ve druhé polovině utkání bylo k vidění 21 gólů.

Celkové skóre tohoto zápasu tak skončilo 20:18 ve prospěch Sokolek.

Chtěli bychom opět poděkovat Fans za skvělou podporu a výbornou atmosféru.

Autor: Gamrotová Jarmila