Napsal Lenka Horsinková

V sobotu 11.2.2023 se konalo ve městě Partizánské na Slovensku 2.kolo ČSPL. I přes velice brzké vstávání a téměř 3 hodinovou cestu autobusem si tento den naše děvčata užila a navázala tak na 1.kolo, které se konalo v Havířově dne 15.1.2023, které pro nás nezačalo bohužel dobře. Náš tým tehdy trápila velká nemocnost hráček, proto jsme se  většině soupeřům nestačili vyrovnat.

To se ovšem změnilo v již zmíněném 2.kole, kde jsme nastoupili v nejsilnější sestavě. Soupeřkám jsme nedali nic zadarmo a i když byl celkový stav 1 VÝHRA, dostavily se i slzy štěstí ( nad Michalkowice 15:17) a 3 PROHRY (MHák Martin 22:12, Ruda Slaska 20:11, Partizánské 25:17) , tak se s holkami každý tým pěkně potrápil. Holky neuvěřitelně bojovaly a rvaly se o každý gól a udržovaly skvělou obranu. 

V 1.kole jsme se umístili na 6.místě a nyní ve 2.kole na 5.místě. Ještě nás čeká 3.kolo, které pořádá Ruda Slaska v Polsku, tak kdo ví, třeba, a budeme v to moc doufat a poctivě se připravovat, se umístíme na stupni vítězů.

Na závěr obou kol se vyhlašovaly členky ALLSTARS týmu.

1.kolo 

  • Nejlepší hráčka týmu - NIKOLA PIETROWSKÁ , za svou neuvěřitelnou bojovnost a velké odhodlání

2.kolo

  • Nejlepší hráčka týmu - JULIE HORSINKOVÁ , za největší počet vstřelených branek ( celkový počet 19)

Na závěr nás čekalo neuvěřitelné překvapení , a to během vyhlašování NEJLEPŠÍHO BRAKÁŘE CELÉHO TURNAJE, to si vybojovala NAŠE brankářka NIKOLA JUŘIČKOVÁ , kterou nominovalo hned několik trenérů z ostatních týmů. 

 

Kategorie: