Přečtete si články, které Vás zajímají

Tým ›› Starší žačky

Napsal David Purgat - admin webu

Sezóna starších žaček 2023/24

Podzim 2023/2024

KOLO DATUM ČAS POŘADATEL DOMÁCÍ HOSTÉ MÍSTO KONÁNÍ VÝSLEDEK
1.   09.09.2023  09:00  TJ Sokol Karviná  TJ Sokol Karviná Házená Paskov Hala HCB Karviná  24:21
1. 11.10.2023 16:15 TJ Sokol Karviná TJ Sokol Karviná TJ TŽ Třinec  Hala Kovona 20:17 
2.  23.09.2023  16:15 TJ Sokol Poruba  T.J.Sokol Klimkovice TJ Sokol Karviná SŠTD Ostrava - Vítkovice 29:20 
2. 23.09.2023   17:30 TJ Sokol Poruba  TJ Sokol Poruba A TJ Sokol Karviná SŠTD Ostrava - Vítkovice 29:21 
3.  07.10.2023 10:45  TJ Sokol Poruba  Sokol Hrabůvka TJ Sokol Karviná SŠTD Ostrava - Vítkovice 21:16 
3. 07.10.2023 12:00  TJ Sokol Poruba  TJ Sokol Poruba B TJ Sokol Karviná SŠTD Ostrava - Vítkovice  19:28
4. 22.10.2023  14:00  TJ Sokol Karviná  TJ Sokol Karviná 1.SC Bohumín 98 Hala HCB Karviná 18:18 
4. 22.10.2023  16:00  TJ Sokol Karviná  TJ Sokol Karviná HC Nový Jičín Hala HCB Karviná  30:20
5. 12.11.2023   16:15 Házená Paskov  TJ TŽ Třinec  TJ Sokol Karviná Hala Paskov 12:21 
 5. 12.11.2023   17:30 Házená Paskov  Házená Paskov TJ Sokol Karviná Hala Paskov  17:22
6.  26.11.2023   10:05 T.J.Sokol Klimkovice  TJ Sokol Poruba A TJ Sokol Karviná SŠTD Ostrava - Vítkovice  20:15 
 6. 26.11.2023  11:10  T.J.Sokol Klimkovice  T.J.Sokol Klimkovice TJ Sokol Karviná SŠTD Ostrava - Vítkovice  19:24 

Jaro 2023/2024

KOLO DATUM ČAS POŘADATEL DOMÁCÍ HOSTÉ MÍSTO KONÁNÍ VÝSLEDEK
7.  17.03.2024 09:00   TJ Sokol Karviná TJ Sokol Karviná  Sokol Hrabůvka  Hala HCB Karviná 15:21 
7.  17.03.2024 11:30   TJ Sokol Karviná  TJ Sokol Karviná  TJ Sokol Poruba B  Hala HCB Karviná  26:6
8.  07.04.2024 15:30 1. SC Bohumín 98  1 SC Bohumín 98  TJ Sokol Karviná Bohumín 19:20 
8.  07.04.2024 16:40  1. SC Bohumín 98  TJ Sokol Karviná  HC Nový Jičín  Bohumín  25:15
9.  21.042024  09:30  TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec TJ Sokol Karviná Třinec  8:14
9.  21.04.2024 10:45 TJ TŽ Třinec TJ Sokol Karviná Házená Paskov Třinec  20:18
10.  05.05.2024 09:00 TJ Sokol Karviná TJ Sokol Karviná TJ Sokol Poruba A Hala HCB Karviná 17:27 
10.  05.05.2024 11:30 TJ Sokol Karviná TJ Sokol Karviná TJ Sokol Klimkovice Hala HCB Karviná  25:15
11.  18.05.2024    Sokol Hrabůvka Sokol Hrabůvka TJ Sokol Karviná Ostrava-Hrabůvka 28:16 
11.  18-05.2024    Sokol Hrabůvka TJ Sokol Poruba B TJ Sokol Karviná Ostrava-Hrabůvka 17:29 
12.  02.06.2024  10:20  HC Nový Jičín 1.SC Bohumín 98 TJ Sokol Karviná Nový Jičín  
12. 02.06.2024 11:40 HC Nový Jičín HC Nový Jičín TJ Sokol Karviná Nový Jičín  
Napsal David Purgat - admin webu

Tým starších žaček

Laura Křevká

Ella Klementová  

Markéta Gamrotová

Viktorie Pražáková

Daniela Lamaczová

ANNA KOPICOVÁ 

Eliška Adámková

Gabriela Hermanová

Julie Horsinková

Tereza Szczygielová  

Soupiska starších žaček

ČÍSLOJMÉNOPOZICENAROZENÍ
1 Laura Křevká - 2009
2 Eliška Adámková - 2009
3 Tereza Szczygielová - 2010
4 Anna Kopicová - 2009
5 Gabriela Hermanová - 2009
6 Julie Horsinková - 2010
7 Daniela Lamaczová - 2010
8 Viktorie Pražáková - 2010
9 Ella Klementová - 2010
10 Markéta Gamrotová - 2010
TRENÉŘIODPOVĚDNÍ VEDOUCÍ
Lucie Hudečková Jarmila Gamrotová

Napsal David Purgat - admin webu

Rozpis tréninků starších žaček

DEN HODINA MÍSTO SETKÁNÍ
Pondělí 17:00 - 18:30 ZŠ Školská, Karviná- Ráj
Středa 17:00 - 18:30  Kovona
Pátek 17:00 - 18:30  Kovona